Multivitamin Tavsiyesi

Naruto88

Arkadaşlar 3 aylık british bi kedim var. Kuru mama olarak nd kullanıyorum. 2 güne bir de schesir nd yaş mama veriyorum. Veteriner nd mamadan dolayı vitamin kullanmama gerek olmadığını söyledi, fakat hani kullansam iyi mi kötü mü bilemedim. Bi de hangi markayı tavsiye edersiniz?

4 CEVAP

Kullanabilirsiniz
Gimcat, zoovital, beaphar top 10 kaliteli markalar

bmcat

Vitamin takviyesi gerekli değil veterineriniz de söylemiş. Önemli olan kaliteli bir mama kullanmak mamanın içinde tüm vitaminler oluyor, fazla vitaminin faydası yok hatta zararlı bile olabilir.

sarmanbirkedi

Nd zaten kaliteli bence de gerek yok

Alaracatlover

Zurich marka tavsiyemdir