Kedinizle Gunde Ne Kadar Oynuyorsunuz?

Minikmuezza

Kedinizle gunde kac dakika ve nasil oynuyorsunuz cani sıkılınca size miyavliyormu?

8 CEVAP

sarmanbirkedi

Benim kedim sadece oturduğu yerde sağa sola döner göbeğini oksamami bekler. Hiç oyuncu değil tembel

Kevserhaksever

Oyun isteyince belli ediyor kendini topunu alip geliyor yanima firlat da getireyim diyor ama genel olarak benim kedim de sarman gibi tembel,

srplzngl

şu sıralar bütün gün kedilerle oynamıyor muyuz zaten? :D

poughkeepsie

Valla fırsatım oldukça seviyorum ara sıra 10ar dakika oynuyorum bazen çok az oynayabiliyorum işim oluyor diye o zamanlar çok miyavlıyor :(

anjelik123

Genelde bana gerek kalmıyor annesine sataşıyor ben sevme işini yapıyorum. bazen annesinden dayak yiyip miyavlıyor o zaman topla oynuyoruz yada sinek görüyorsa ona takılıyor :D

Siyammm

Oyunca getirebiliyorlar bazen olta favorisi.oturduğunuz yerden sallayın pinpon topuda baya oyalıyor. Evde başka aktivitesi yok olabildiğince oynatmayı çalışın

Bett

Ben de bunu cok merak ediyorum. Cevaplari bekliyorum valla. :)))

Minikmuezza

Benimki gelip yania miyavliyor bende lazerle oynatiyorum sinek gorunce cikardigi sesi cikariyor yada kovalamaca yada topu duvara atiyorum oda tutuyor voleybol gibi en sevdigide bu.
gunde toplamda 20 dk falan oynuyoruzdur kiyamiyorum miyavlayinca yorgunsam lazerle oynatiyorum