İç Dış Parazit Damlasını Alıp Evde Kendim Yapabilir Miyim? Fiyatı Ne Kadar Olur ?

Mrtkaytan

İc dış parazit parazit damla fiyatı

5 CEVAP

anjelik123

İç parazit genelde 20tl oluyor hapı. Yutturmak için iyice toz haline getirip yaş mamanın içine koyup öylede verebilirisniz yada hapı direk yutturursunuz. Damlayıda enseye temas edicek şekilde tüylerini açın ve tam deriye temas etsin kuruyana kadarda elinizi sürmeyin

Yalnız dış paraziti ensesine damlatırken doğru damlatmanız lazım tüyüne değil derisine tüylerin arasına zehirli bir ilaç dikkatli olmanız lazım

Mrtkaytan

Çok teşekkür ederim herkese

mrs46

iç parazit tabletlerini evde yiyecek içine iliştirip verebilirsiniz, dış parazitse, ense damlası zaten evde uygulayabileceginiz bi yontem. fiyatlarsa; ilacların firmalarına gore degisiklik gosteriyor ense damlasında, tablette de kilograma göre adedi degiştiginden ortalama söylemek zor açıkçası..

srplzngl

ciddi ciddi zehirli bir ilaç. paketler üzerinde cildinizi tahriş edebilir uyarısı olduğu halde kedilerin direkt derisine uygulanıyor.
gerekmedikçe neden kullanılır anlamıyorum.