Kedim Tuvaletini Kapatmıyor ?

Amedaarc

Arkadaşlar kedim nedense tuvaletini kapatmiyor kapali kedi tuvaletlerinden kullanıyorum dışkısını kapatcagı yerde yaptiktan sonra cikiyor parkeyi kapatmiş gibi yapiyor bide pat diye diskisinin üstüne basıyor neden böyle yapıyor

5 CEVAP

anjelik123

Önceden benim kedimde yapıyordu kapalı kum kabı kullanıyorum bende tuvaletini yapıyor çıkıyor dışarıdan örtmeye çalışıyordu

Arada benimki de kapatmıyor hele hele kakasını kokuyu duy diye bilerek yapıyorda olabilir

Amedaarc

Nasıl geçti ya eskiden kapali kullanmiyordum kapatıyordu sanirim o yuzden kapatmiyor bilemedimki

anjelik123

Ben ilk sahiplendiğim zamanlar kapatmıyordu. Ben bazen kaptıyordum oda girdiğinde görüyordu sonrada alıştı zaten

Benimkide hicbir zaman kapatmıyor hep ben arkasından kapatiyorum