Mystic Mama

Argiyu16

Sanırım yeni çıkmış bu mama kullananlar varmı çok övende gördüm ama neden bu kadar ucuz

13 CEVAP

sarmanbirkedi

Evet kaliteli bir mama ve yurt dışından geliş masrafı olmadığı için fiyatı uygun. Ben daha önce kullanmadım ama onerebilirim içeriği gayet guzel. Bu arada kakanin kötü kokmasinin nedeni proteindir yani bu iyi anlama gelir

cckzk

İçeriği güzel gibi. Bu yüzden denemek istedim ama kedim tadını sevmedi Ölmemek için yedi. Ucuz olmasının nedeni yerli olması bence. Ama oğlum yemediyse vardır bir bildiği tadını sevmemiştir diye tekrar almam.(kitten) Bir de bir arkadaşım da kedisinde kullandı. Onun sorunu ise kakasının acayip seviyede fazla kokmasıydı. Mamanın kokusunun biraz ağır olduğunu da söyledi. Ama onun kedisi severek yemişti. (Kısır için)

Anonymus552223

Eski konulara mystic yazip bakabilirsiniz bayagi bisey yazildi bu konuda

NSukun

Bende Instagram hesabından numune istedim eğer kedilerin yerse büyük paket sipariş vermeyi düşünüyorum 4 kedim var pahalı mamalar çok zorluyor ucuzunu alıyorum için rahat etmiyor bunun içeriği hoşuma gitti umarım yerler ve sürekli kullanirim

minky

Benim arkadaşım kullandı.Dışısının kokması bir yere kadar normal.Kokmalı da.Ama evin her yeri dışkı kokuyordu.Mefes alamıyodun yani.Her kedide farklı etki gösterir ama

britishoglum

Ucuz olmasının sebebi yurtdışından gelmiyor ve gümrük vergisine tutulmuyor. Bizim burda yerli mamalara verdiğimiz uygun fiyatların aynısını Avrupa ülkeleri de ND tarzında mamalara veriyor

TATA4242

My Cat My Dog Tivix Kuş Fishell Balık ürünleri vardı ama zamanında baktığımda içerik bulamamıştım.15 kg ürünlerindede içerik bulamadım.Ayrıca şimdi gine baktım,Tarım Bakanlığı işareti göremedim,doğal olduğunu gösteren sertifika ve kurs numarasınıda göremedim.Bunlar önemli ayrıntılar.

bycasss

maalesef kısır kedim severek yemedi bu mamayı olması gerekenden küçük boyutlarda ağzına alıyor mamayı ağzından düşüyor. te miz ma ma kalp şeklinde daha büyüktü ebatları.

BalliBadem

Yüksek et içeren mamaların dışkıyı kokutmasını anlamıyorum et yiyen kedilerin (hepsinin köpeklerde dahil) dışkısı kokmazken mamanın içinde et olunca neden kokuyor mantıksız geliyor gerçekten cevabını bilen varsa merak ediyorum
Ve ben mystic numune denemiştim gurme olanı sevmişti Badem ama numune olduğu için deneyimleyemedim etkisini

ozzy35

mystic in my cat için ürettiği tahılsız kedi maması alabilirsiniz

Anonymus552223

Hangisi o

ozzy35

my cat kedi maması yazın google a

ozzy35

bu my cat mamanın 2 kilosu 90 tl ve tahılsız sordum firmaya petsiva'nın ürünüymüş hermos üretiyormuş