Kedim Sesli Nefes Aliyor

Ben kumundan kaynaklandigini dusunuyorum cok tozlu degil kumu ama kumuyla oynamayi cok seviyor sesli sesli nefes aliyor ama uykuya daldiktan sonra geciyo bazen uykudayken nefes verirken ses cikiyo bunlar normal mi bilmiyorum her kedi de olur mu

3 CEVAP

sarmanbirkedi

Ve tozutmayan bir kum ya da pelet kullanin

LadyAndCat

Normal değil lütfen bir veterinere gidin ciğerlerinde enfeksiyon gibi bambaşka bir şey bile olabilir.

aysebudur

benimki de uykusunda sayıklıyor,ama normalde bir ses çıkarmıyor nefes alırken,ben de götürmeli miyim vete?