Önerebileceğiniz Site

Rvena

Merhabalar 1 köpeğim ve 1 ginepiğim var onlar için internet siparişi yapacağım hangi siteleri onerdiginizi yazarmisiniz

14 CEVAP

Kerevit

********* var bide. Petlebi biraz fiyatları düşürse kölesi olurduk oysaki

Faytekin

Şuan güvenilir bir sitedesiniz.

Kuzucansu44

*********** ve ******** gerçekten güvenilir

Açıkçası en güvenilir site burası bence. Sadece bazen bi tık fazla fiyatları oluyor. Onun dışında ********da da sorun yaşamadım

minky

Burası iyi bir site.Tek sorunufiuatlar pahalı

*********, gittidiyor, ***, ********, petlebi, petaraştır

Zeke

********* ********* ********* ♥︎

Benim ev kedim yok. Bahçede,sokakta 10-15 kedi var baktığımız.
100₺lik alışveriş yaptım bir sürü mama yolladı sokak kedileri&köpekleri için.

Petlebiden 500₺lik alışveriş yaptım bir gram yardım alamadım.

Her 2 siteye de sokak hayvanları için bağış rica etmiştim...

Kerevit

Vade darksız 4 taksit için ********** tercih edin marka mama ve petlebide malesef vade farkı koyuyor.

ryuk

*********,*********,petihtiyaç,*********,*********,petlebi,*********

ryuk

Ve *******

Shaco

baştan petlebi kullanıyordum köpeğim için bende ginepig sahiplenince *********.com dan alıyorum hem köpek hemde ginepig yemlerini özellikle ginepig yemi çeşidi fazla

Shaco

yem olarak my selection öneririm :)

aleynaasya

atlaspet , petlebi gibi sitelerden alışveriş yapabilirsiniz . ben brit care ve pro choice kullanıyorum diye atlaspet kullanıyorum bazen petlebi den alıyorum buralardan temin edebilirsiniz.

Linsenpai

Mama veya kum alışverişi yapmadım hiç ama ******** üzerinden aldığım oyuncaklar baya kaliteli çıktı, onun için ********a bakabilirsiniz genelde ücretsiz kargo + indirim oluyor sitede