Kedim Acıların Çocuğuna Dönüştü

Viskoviskoo

merhaba, kedim dişi ve dokuz aylık sanırım ergenliğine ulaştı.Ben kısırlaştıracağım ama birkaç ay sonra maalesef acaba şuan sakinleşmesi için ne yapabilrim lütfen yardım :(

10 CEVAP

sarmanbirkedi

Eğer başarılı bir veterinerse 3 4 güne toparlar merak etmeyin. Iyi sanslar.

sekerfare21

Ne yaparsaniz yapin belli bir sure huzursuz olacaksiniz. Bu surecte en onemlisi kedinizin kacmasini engelleyecek onlemler almak ve kizginligi gecer gecmez kisirlastirmak. 5-10 gun icinde tekrar kizginlasabiliyor. Kizginken de kacmaya yatkin oluyorlar.

pinarcure

Olabildiğince oyun oynayıp yorabilirsiniz. Böylece hem dikkati başka yöne çekilmiş olur hem de yorulduğu için daha fazla uyur :) Maalesef 1 hafta kadar bu duruma katlanmak durumundasınız

Kevserhaksever

Yeni yeni oyunlar keşfedin birlikte ve 2 öğün mama verin akşam iyice yorulsun ve öyle mama verin uyumasını kolaylaştıracaktır. Birde bazı eşyalarının yerini değiştirin o keşif yaparken de oyalanmış olur diye okumuştum bir sitede ama doğru mu değil mi bilmiyorum:)

LadyAndCat

Neden şimdi hemen kısırlaştırmıyorsunuz? Hemen derken kızgınlığı biter bitmez???
Beklemeniz ikiniz için de işkence.
Acıların çocuğuna dönüşmesi normal çünkü rahatsız oluyor şu birkaç gün! Size de yazık uyutmaz.
Ne uyur ne uyutur.

LadyAndCat

İyi şanslar :)
Doğru olanı yapıyorsunuz içiniz rahat olsun.

Viskoviskoo

bugün götürdüm ameliyatı olacak kahır içindeyim şans dileyin :)

hayvansever_

gönlünüzü ferah tutun bir şey olmaz en fazla 1 haftaya atlatır.

Viskoviskoo

oynadığı oyunlardan da bıktı artık ne dertli başım varmış :( teşekkür ederim

Viskoviskoo

çoook teşekkür ederim iyi dilekleriniz için hepinize :)