5 Günlük Yavru Kedilerimizin Göz Sağlığı

Tikos

Merhaba arkadaslar.. kedim 5 gun once dogum yapti ve banyoda dogurdu bebeklerini fakat banyomuz zifiri karanlik penceresi yok ve gun isigi hic almiyor. Biz de bu yuzden birkac kere bebeklerin yerlerini degistirmeye calistik fakat kedim yani anneleri geri goturdu bebekleri teker teker bu gun de denedim yine izin vermedi sizce endiselenmelimiyim cunku yakinda bebeklerin gozleri acilacak bebeklerin goz sagligini ve piskolojilerini olumsuz etkiler mi bu karanlik cok endiseliyim eger etkiler derseniz oyle ya da boyle yerlerini degistirmem lazim ama iste cok huzursuz oluuor tasimaya calisiyor helsini ben de ne yapacagimi sasirdim

6 CEVAP

Anonymus552223

Annesi nereye biraktiysa degistirmeyin. Birsey olmaz gozlerine genelde kuytu köşe karanlik yerlere yavruluyor zaten butun kediler. Koltuk arkasina falan icinde yumusak battaniye bulunan kutu birakabilirsiniz, annenin girecegi kadar yer açin, isterse oraya tasisin. Oylece ortada birakmaz yani yavrularini

anjelik123

Anneciğe rahat bir kutu ayarlayın ve sessiz çok rahatsız edilmeyeceği bir odaya koyun anneyi oraya taşıyın banyoyuda kapatın orda olmasını istemiyorsanız ama size bir zararı yoksa orda kalabilirler. Normalde 7 günlükten itibaren açılmaya başlıyor ama bir iki günden bir şey olmaz tam açılması bir kaç gün sürüyor zaten

Tikos

Bizim icin hicbir sıkıntı yok banyoda kalabilirler tesekkurler cevaplariniz icin ben gozlerini falan acsin hepsi yurumeye baslasin oyle tekrar denerim belki izin verir tasimama

Anonymus552223

Icleri den bir ikisi daha gelismis oluyor. Yaarim yarim acilabilir

Tikos

Cok tesekkurler . Bir de bir yavrunun gozu hafif hafif acilmaya baslamis cok erken degil mi daha 5 gunlukler

Tikos

En timbullarinin gozu acilmaya baslamis