Akciğere Kaçan Sıvı

Bcanaydn

İlaçla tedaviye başladık kabızlık tam bitti derken bu geldi hızlı nefes alması öksürmesi sebebi çıktı biraz geç olduğu için çok kızgınım atlatan var mı iyileşir mi o kadar moralsizim ki iyi olmuyor şu lanet virüs yüzünden her zaman gidemiyorum da veterinere of of

1 CEVAP

LadyAndCat

Kedinizin durumu nasıl?
Nasıl akciğerlerine şovu gitmiş?
Su içerken olan bir şey mi yoksa nedir durum?
Üzülmeyin lütfen onu görmeye gittiğinizde de ağlayıp üzülüp sakın onu üzmeyin. Hisseder. İyileşmesi uzar. “Annem bana tuhaf yaklaşıyor bir sorun var. Noldu Anneme?! Zaten canım yanıyor onu özlüyorum. Evimi özlüyorum.” Diye düşünür.