Kedilerin Tüyleri Ne Kadar Sürede Yenilenir

filmdefilm

İyi günler. Kedimiz kısa tüylü ve yaklaşık 2 aydır tüy döküyor. Son 2 haftada dökme miktarı azaldı. Kediler ne kadar süre tüy döker ve tüyleri tekrar ne zaman gürleşir?

2 CEVAP

sarmanbirkedi

Garip bir soru olmuş. Zaten kısa tuyluymus kediniz. Eğer sağlıklı beslerseniz sadece mevsim geçişlerinde döker. Şu an dokmesinin nedeni kalinlari döküp inceleri cikarmasidir. Gurlesme falan olmaz

filmdefilm

sorunun garipliğine dikkat çekmeniz çok yerinde olmuş. gerçekten çok enteresan bir soru. gürleşmeden kasıt tekrar tüy çıkarma. yanıtınız için teşekkürler.