Aşı Ve Kısırlaştırma

Dupet

Merhabalar kedim 1 haftadır kızgınlık döneminde ve kızgınlığı biter bitmez aşılarını yaptırıp kısırlaştırmak istiyorum. Sorum aşıları yaptırdıktan sonra hemen kısırlaştırılabiliyor mu yoksa belli bir süre beklenmesi mi gerekiyor? Teşekkürler.

5 CEVAP

Aşıları bittikten sonra kısırlaştırabilirsiniz ama aşıların yapıldığı dönem olmaz

Anonymus552223

Karma aşiysa halsizlik yapiyor. Bence bir hafta ara verin

Selbi

Bence ara verilmesi daha iyi
Çünkü aşılar çok halsizlik yapar, huysuzlaşabilir. Bir de hem aşı halsizliği hem kisirlastirildiginda kullanılan anestezi kediyi kötü etkileyebilir.

Fatmaduven

Bendede biraz bekleyin

Fatmaduven

Bencede e biraz bekleyin