Kedimin Yüzünde Çıkan Siyahlık Ne Olabilir?

kubka

Merhaba,birkaç gündür kedimin yüzünde aniden beliren karartilar görüyorum.Bu karartınin içi yara gibi.Evde baktığımız iki kedi daha var,çok sık kavga ediyor birbirlerine vuruyorlar.Bundan mi kaynaklı yoksa bir deri hastalığı olabilir mi,önerisi olan var mı?

4 CEVAP

kubka

Kaşıntısı yok ama açıyor gibi oraya dokunmama izin vermiyor.Fotografta sadece karartı gözüküyor fakat içi hafif sarimsi,kabuk tutmuş bir yara gibi.. Teşekkürler yorumlarınız için en iyisi bir veterinere görünmesi.

Kuzucansu44

Benim kedimin de burnunda var ama benim kediminki leke gibi her şeyi denedim ama çıkmıyor

sekerfare21

Ben yaraya benzetemedim. Basta yaradan kaynakli bir sey olabilir ancak enfeksiyon kapmis gibi bence veterinere goturun.

@kuzucansu44 kedinizde siyahlik genetik olarak olabilir. Benim kizimin hem dudaginin hem de burnunun yarisi siyah yarisi pembe.

Gkocg

Mantar olabilir gibi ya, kaşıyor mu? Ecosinin instagram sayfasında görmüştüm buna benzer kediler