Kedim Şeker Yiyor.

Zeynepulku

Anket

Evet, yiyor
(8 oy)
Hayır, yemiyor
(7 oy)
Toplam (15 oy)

Kedim sekerli şeyleri yiyor. Çok tuhaf tadınıda almadığını biliyorum . önceden kek çikolata yemeye çalısinca içindeki sut için falan yiyordur dedim Ama bugün bildiğiniz toz seker yedi. Tabii yedirmiyorum ama gözle kas arasında bulup yemeye çalışıyor. Neden yapıyor olabilir sizin kedinin de yapıyor mu?

13 CEVAP

sarmanbirkedi

Cok fazla zararlı. Ama nedense sekerli seylere bayiliyirlar. Puding azicik veriyorum sut var diye. Bir kere annem baklava kutusunu bitirince tezgahta bıraktı sen gel bütün serbeti yala. (hayir tadini alamadigin seyi niye saatlerce yalarsin) Allahtan kör falan olmadı ama bayağı kustu.

srplzngl

benimki misafirin tabağından baklava kaçırmıştı :d

Simgeyldrm

Bence ortalıkta şeker bırakmayin çok zararlı oldugunu duymuştum

Sakiiiin vermeyin onların böbrekleri küçücük. Sarılık oluverirse çok ugrasirsiniz her kedi de tedaviye yanıt vermiyor. Kuru ve yaş mama onlar için yeterli. Tuzlu tatlı olabildigince etraftan kaldırın

Alaracatlover

Misafir tabağından... :)))) çok güldüm ya

Kevserhaksever

Bizimki de dün kadayıf şerbetine buladı kendini, oburluğuna veriyorum :)

sarmanbirkedi

Yalnız çok zararlı şerbet sırf şeker

sarmanbirkedi

Zaten iki yıl önce falan yaşandı şu an gayet sağlıklı rahat olabilirsiniz. O zaman çılgın bir yavru olduğu için etkilemedi

Zeynepulku

Arkadaşlar zaten kediye al seker ye demiyorum. Bende biliyorum zararli tadını almadığı için neden yediği garip geliyor. Sizinkiler de yiyor mu diye merak ettim :))

sekerfare21

Benim kedimin tek kötü özelliği çerez yemesi. Çerezler de en az şeker kadar zararı diyorlar ama.

Zeynepulku

Evet, benim kedimde cips falanda yiyor yere kırıntı düşüyor onuda yiyor ya tek ben değilmişim aç kopek bunların hepsi bi doymuyorlar :d

Shaco

ben ara sıra sütlaç veriyorum ama ayda yılda bir kere yersem :D

Kevserhaksever

Sarmanbirkedi
Bana dediniz sanırım:) yemedi şerbeti gerçek anlamda tüylerine buladı :) temizledim direk şeker tarzı şeylere ilgili olsa bile kovalayarak vermemeye özen gösteriyorum:)