İnsanlara Ve Dışardaki Hayvanlara Havlaması

nurgurelli

Bu sorunumuz ortaya yeni çıktı daha önce böyle bi sorun yoktu dışarda gördüğü insanlara veya hayvanlara yada görmese bile duyduğu sese karşı sürekli havlaması ve susmaması gece gündüz sürekli bağırıyor buna çözüm bulabilir miyim yoksa zamanla geçer mi kalır mı?

2 CEVAP

Kuzucansu44

Benim köpeğim de yabancı yani tanımadığı insanlara havlıyordu. Her havladığında hayır dedim ve sustuğu zaman ödül maması verdim. 10 gün boyunca yaptım bunu artık havlamıyor.

poyraz36

köpeğini sürekli dışarda gezdirmen lazım ve yaşadığı mekanla da alakalı