Kedimi Tirmalama Tahtasina Nasil Alistirabilirim

Orayi burayi tirmalayip duruyordu aldim bi tane ama yuzune bakmadi

4 CEVAP

Badems

Patilerini alıp sürtün tırmalama tahtasına biraz tırnaklarını çıkartarak birkaç kere. Ben de tahtaya alıştıramadım, halı gibi olanlardan aldım öyle alıştırdım.

drugfordeath

kedinize nasıl yapması gerektiğini gösterin tırmalamış gibi yapın ya da tahta ile ilgilenin kıskanıp sizin elinizden almaya çalışacaktır alşmış olacaktır :)

MarlaGrey

Kediler için nane otu spreyi var tırmalama tahtasına sıkın ilgisini çekebilir.

atlasteoman

İki üç kez kendim tırmalayıp, tırmalama sesini de çıkartıp gösterdim. Yaptığımı görünce kendisi de yapıp alıştı hemen. Başka bir yeri tırnalarken kucaklayıp hemen tahtaya götürün önce siz yapın sonra ona yaptırın.