Böbrek Usutmesi

Lavender

Kizimi bugün veterinere götürdüm bobreklerini usutmus dedi üre duzenleyici ilac yapti böbrek rahatsızlıklarını biliyorumda usutme diye birseyi ilk kez duydum kedisinde böbrek sorunlari yasayanlar var.mi kullandigi ek takviyeler vs Biraz evhamli bir anneyim.kedilerde bobrek yazinca.kötü seyler cikiyor nette hep

2 CEVAP

Anonymus552223

Geçmiş olsun, veterineriniz internetten daha guvenlidir muhtemelen. Internette herseyin en kotusu cikiyor

Lavender

Hic duymamistim yetmezliğindn mi.suphelendi acaba evhamliyim diye soylemedi okuduklarım korkuttu bobregi hastaysa nasil yol izleyeceğim tesavisi var mi yaşar mi bilmiyorum