Kedi Kumu Pls

mercanslmz

Kedim proline kedi kumu kullanıyordum ama topaklanmasi eksik bana göre bana bı kedi kumu markası önerisinde bulunurmusunuz rica etsem

14 CEVAP

anjelik123

Aro marka öneririm ama artık marketlerde bulamıyorum sanırım herkes stok yapmış.

Kuzucansu44

Reflex kırmızı kutu gerçekten çok iyi

Siyammm

Vancat

mercanslmz

Hepsinin 1 kg lik olanını alsam hepsini denesem nasıl olur @anjelik123
@kuzucansu44
@siyammm

Simgeyldrm

Ben felin kullaniyordum markette ucuz diye 5 litresi 10 tl gibi fiyatı vardı ama bende topaklanmasıni hic guzel bulmuyorum ama diğer kumlar cok pahali 5 litre kum bana 1 hafta gidiyor ucuz varsa banada önerirmisiniz

mercanslmz

Biz proplan kullanıyorduk ilklerde cok memnunduk ama şimdi değilim reflex ve vancat sipariş edeceğim diğerini bulamadım bulursam onuda sipariş edeceğim

sekerfare21

mırmır kullanıyorum ben, simdilik bir sorun yasamadim kokuyu onleme acisindan cok iyi. migros’larda oldugundan bulmakta da zorlanmiyorum.

mercanslmz

Aaa ben de deneyeyim onu

mercanslmz

Fiyat ne kadar

Kuzeyhera

Ben sanicat kullanıyordum. Topaklanma ve koku konusunda iyi. Bizimkinin tüyleri beyaz ve patilerinin altındaki tüylere renk verdi. Renk vermesinin normal olduğunu düşünmüyorum. Vancat çok öneriliyor, bir deneyin bence. Ayrıca pisi pisi proline ile aynı gibi zaman kaybı sayılır bence.

mercanslmz

Evet onu söylemiştiniz ben de sipariş ettim

Alaracatlover

Ben champion kedi kumu kullanıyordum fakat çoğu sitede satımı bitti :( o yüzden clear cat alıp deneyeceğim 2.favorim perfect aktif karbonlu ama amaçım pelet geçmek

Kuzucansu44

Reflex in en küçüğü 6 litre sanırım. Ama gerçekten çok memnunum, deneyebilirsiniz

mercanslmz

Olsun deneyim bi