Hamile Kedi İçin Hangi Et Çeşidi?

ryuk

Anket

Somonlı
(3 oy)
Tavuk ve Sığırli
(4 oy)
Tavuk ve Hindili
(2 oy)
Toplam (9 oy)

Hamile bir kedi sahiplendim.Ayretten 1 tane kısır dişi bir kedim daha var.Birbirlerine alıştılar o konuda sıkıntımız yok.İkisimede aynı mamayı vermek zorundayım.Hamile kedi için ayretten kitten mama alamam.Adultt mama alacağı .Kısır olan dişimin kilo problemi yok.Golosi markanın herhangi et çeşidini alacağım.Hindili&Tavuklu mu?Tvuklu& Sığır Etli mi?Somonlu mu?

Dediğim gibi ikisine ayrı mama alamam.7.5 kilo alacağım.Hamile kedi için hangisi daha iyi olacaktır.

1 CEVAP

sarmanbirkedi

Oy verdim de sonuca bakmak için. Kediniz hangisinin lezzetini daha fazla severse