Yaş Mama

ryuk

Hamile KEDİ İÇİN royal canin mother&baby cat mi matisse mousse mi?

5 CEVAP

Alaracatlover

Anne için en güzeli yavru kedi ıslak mamasıdır matisse yavrusu var mı bilmiyorum fakat Rc vereceğiniz paraya N&D yavru kedi alabilirsiniz:) (bu iki seçenek var ise RC olabilir. Not:kitten olup olmamasına bakıp yazdım)

ryuk

Matisse yok.N&D de küçük pakette satılıyor.Konserve alacağım.

sarmanbirkedi

Rc hiç iyi değil nd,schesir falan alın illa yavru olmasın gerek yok

ryuk

Konserve alacağım.En az 200 Gr konserve.N&D ve Schesir öyle değil maalesef.Dediğiniz mamalar daha iyi biliyorum ama.

anjelik123

Hamile kedi için herşeyin yavru mamasını kullanın o bir anne olucak vitamine proteine ihtiyacı var