Patilife Yaş Mama

anjelik123

Bu mamayı kullanan oldumu memnunmusunuz? Ben şuan kullanıyorum içerisi hep et parçacıkları var gayet güzel birde sizin yorumlarınızı merak ediyorum :)

11 CEVAP

Kevserhaksever

İçerik güzel duruyor vallahi, bizim burda bir veterinerde de bu markanın satışı vardı yanılmıyorsam eğer.

sarmanbirkedi

Rica etsem içinin fotoğrafını da koyabilir misiniz?

Alaracatlover

Evet. Ama hep süakatattı yanlış hatırlamıyorsam:)

anjelik123

Etde var içinde çok severek yiyorlar şimdi dışarı çıkma imkanı yakaladım bir iki konserve mırmır alıcam yorumlarda et içeriği fazla diye okudum onu bi deniyim

sarmanbirkedi

Bonacibo öneririm 400 gram sadece 4.5 tl.

sarmanbirkedi

Yeni değil 100 gramlık yeni 400 gramliklar hep vardi. Eğer güven sorunun varsa ********* çok güvenilir ve hızlı yani sıkıntı değil o

sarmanbirkedi

Bu da bir yaklaşım

BalliBadem

Ben bi ara kullanıyordum o sıralar sitede herkes bana kızmıştı kötü vs diye sonra Badem birden yemeyi kesti bende almadım ama güzel yani

anjelik123

Güncel.

anjelik123

Yeni çıkmış sanırım o ama internetten alışveriş yapmak pek istemiyorum o yüzden çıkmışken alıyım yerlerse yerler yemezlerse sokaktaki canlara veririm

anjelik123

Hayvanlarım için internetten hiç alışveriş yapmadım görüp almak daha iyi benim için