Kedim 15 Günde 500 Gr Kaybetti

Zeynucka

Kızım bugün 5.ayına girdi.15 gün önce kuduz aşısını oldu.kuduz aşısına gittiğimizde 3.450gr’dı.bugün 2.950.veteriner bir şey söylemedi.tecrübesi olan varsa önerilerini bekliyorum.

8 CEVAP

Faytekin

Aşı dan sonra iştahsızlık olabilir bı süre,yemesi azaldiysa ondan olabilir ama veterineriniz neden bı açıklama yapmadi onu anlamadım.

Zeynucka

Bugün kan testleri yapıldı.karaciğer değerlerinde bir yükseklik varmış.vitamin iğneleri yapıldı bugün.ilaçları verildi.takip ediliyor.eğer kilo alamazsa başka testler yapılacakmış.çok sağolun ilgilendiğiniz için.kuzuma dua edin,toparlansın çabucak

Vitamin takviyesi yapıyor musunuz?

LadyAndCat

Mevsim geçişi olabilir. Evdeki bir değişiklik olabilir. Bazen aşılardan sonra davranışları değişiyor. Mama değişimi olduysa ondan da olabilir.

Zeynucka

Royal canim british shorthair kitten kullanıyorum.mama kabı hep dolu.gim cat multivitamin veriyorum her akşam birde

Haftada 3 gün yaş mama ile beslenebilir iştahsızlık varmı? Gimcat multivitamin kullanmaya devam edin günlük 6cm

Zeynucka

Yaş mamanın yüzüne bakmıyor sadece suyunu yalıyor,tavuk haşladım verdim onu da sevmedi.bi şişe vitamini versem yer ama.kuru mamasınıda normal yiyor.kabına artık kuru mama koymuyorum yaş mama yesin diye.

golgekaya

veterinerde a/d mama satiliyor tam bilgim yok fakat hamile ya da ameliyat gecirmis kediler icin toparlayici mama olarak geciyor belki veterinerinizle bunu konusabilirsiniz