Kedime Su Şelalesi

Simgeyldrm

Dün su şelalesinin kediler icin faydalarini gördüm daha once hic duymamiştim almak istiyorum fakat turkiyede satilanlar biraz pahali aliexprestekiler daha ucuz gibi sizce oradakiler nasildir siz nerden aldiniz ve ne kadara aldiniz

7 CEVAP

Sselin1

Ben daha yeni 150 liraya catit mini flower aldim :/ malesef iki kedimde icmedi. Bu sekilde icmeye alişık degiller diye sanirim. Hazneli olanlari tercih etmek daha mantikli icme ihtimalleri daha yüksek bence.

Sselin1

Bilgisayardan bakinca oyle görünüyor sanirim. Ben de sansursuz görünüyor.

Kuzucansu44

Bende Catit hagen flower markasınınkini almıştım. Kedilere nasıl bir yararı var bilmiyorum ama benim kedilerim musluktan su içmeyi seviyorlardı bu yüzden almıştım. Şuan da hep bunu kullanıyorum. Yavru kedim içmiyor ama diğer 2 kedim bu ürüne bayılıyor. Kokusu filan da hiç yok ve çok sessiz,tatlı bir ürün. Ben 260 tlye almıştım.

Ben *********dan aldım markası m pets uzun süre su içinde kalınca koku yapıyor o yüzden günlük değiştiriyorum tek kötü yanı o 139 tl ye almıştım

marka mama yı sansürlemiş

aynen

Simgeyldrm

Çok teşekkür ederim yorumlariniz icin