Kısırlaştırılmış Kedim Beni Yavrusu Sanıyor

aniiii

merhabalar kedimi 7 aylıkken kısırlaştırdık fakat arada kızana geliyor şuan beni yavrusu sanıyor sürekli peşimde gezip beni miyavyalayarak yanına çağırıyor duymazdan gelince ellerimden ısırıp götürmeye çalışıyor yanına yatırıp karnını açıyor emzirmek için bunu daha öncede yaptı 2 kez daha bu üçüncü tekrarı kimsenin bana dokunmasına izin vermiyor arada rahat bırakıp başımda bekliyor iki gündür devam ediyor şuan göğüslerinde de bi şişlik oluştu bu şişlik neden oluştu korkmalımıyım yardımcı olursanız çok sevinirim

7 CEVAP

LadyAndCat

Benim kedim de kısır ve göbüşünü bana açıyor ama emzirmek için olmadığına eminim. Güvenden rahatlıktan dolayı. Ben de göbeğini okşuyorum:)
Kedin belli ki sana çok düşkün.
Bu kötü bir şey değil.
Benimki kendisini benim bebeğim sanıyor ve ben de öyle davranıyorum ona zaten:)
İp bulursa iple yatar, iple kalkar, ipini bana günde bilmem kaç kez getirip gösterir, sanki “Anne bak bu benim ipim.” der gibi...
İpine su bile içiriyor o derece :D
Bazen merak ediyorum ipini bebek mi sanıp onunla oynuyor...

sarmanbirkedi

Cok sevimli sizi yavrusu sanmiyor sadece size düşkün o kadar. Gobusunu açma sebebi de arkadasin dediği gibi kendini güvende hissetmesi. Bu arada disi sarmanlar nadirdir cogu sarman erkek bilginize

Anonymus552223

Yanlis mi yaptilar biseyleri acaba? Senede bir kac kez kizginliga benzer seyler normal de bu kadar yogun olmasi garip geldi

kira02

Sizin kedinizi bilmiyorum ama benim de kedim beni miyavlayarak çağırıyor bir de arada arkasına bakıyor geliyor muyum diye :)
Benim kedim birkaç ayda bir bunu yapıyor(ama kızgınlıktan dolayı yapmıyor.) normalde yüzümüze bakmaz

aniiii

merhabalar şöyle söyliyeyim bu ruh haline büründüğü zaman geliyor sadece yanıma yoksa çok hırçın bir kedi yaklaşmaz ve kendisi takılır ve kendisine dokundurmaz bu yüzden öyle davranması anormal geliyor teşekkür ederim düşüncelerinizi paylaştığınız için... ????????????

Anonymus552223

Bayagi yogun bir sekilde mi kizginlik yaşiyor?

aniiii

evet 2 ay önce oldu en son 1 haftayı geçik sürdü kızgınlığı