Tekir Kedi Alıcam Ne Sıklıkla Banyo Yaptirmalıyım

Kaç günde bir yatak ne biliyim kaç haftada bir banyo yaptirmalıyım?

6 CEVAP

Maviiruhluu

Kediler yikanmaz onlar zaten kendilerini temizliyor. Sicak havalarda serinletmek icin biraz su serpebilirsin onun disinda asiri kirlenmedikce yikama

Pardon arkadaşlar yatak yazdım yanlış oldu yada olacaktı

drugfordeath

pislenmediği sürece yıkama

kubraykin

ben kedimi hiç yıkamadım. tavsiye de etmiyorum onlar zaten çok temiz minnoşlar. hele kedi yavruysa hiç yıkama bence hasta olabilir

tubanur

Çok mecbur kalırsanız yılda en fazla 1 defa yıkamanız uygun olacaktır. Aksi kedinizi rahatsız eder.

MarlaGrey

Kedilerin yıkanmaya ihtiyacı yoktur fakat çok kerlendiğiyse yıkayabilirsiniz oda belki yılda 1-2 kere falan