Advance Mama

SilasinemD

Merhaba, 7 aylık kısırlaştırılmış kedim var Advance Junior Sterilized mama kullanıyorum 2 kilosu kaldı önümüzdeki ay mama almak zorundayım. Kedi bir yaşına gelene kadar bunu kullanmaya devam etmeyi düşünüyorum ama sonrasında başka mamaya geçebilirim sanırım çünkü Advance 5 kilosunu 300 TL'ye almıştım. Proplan ve ND gibi markaların 10 kiloluk mamaları bile 400-450 TL. Bu konuda görüşlerinizi almak istedim sorun fiyatı değil daha çok fiyat/performans açısından mamayı değiştirmek istiyorum. Kedim bu mamayı seviyor ama ND numunelerini de bayıla bayıla yedi çok seçici biri değil sanırım.

4 CEVAP

LadyAndCat

Mamanızdan memnunsanız aynı mamayla devam edebilirsiniz...
Değiştirmek istiyorsanız da başka bir mama deneyebilirsiniz.
Advance, Pro Plan ve N&D kötü mamalar değil.

Esmonic

Bence ND kullanın daha mantıklı

Carathras

Olabildiğince gerçek et olan ve özellikle mısır ve türevleri olmayan birini tercih edebilirsiniz.
N&D balkabaklı seriyi önerebilirim ben...