Vitamin Takviyesi

AlminaOzc

Önerebileceğiniz uygun fiyatlı bir vitamin var mı, her kedi kullanabilir mi bilgi almak istiyorum

11 CEVAP

Kuzucansu44

Gimcat markasını öneririm. 3 kedime de bu markayı kullanıyorum. Vitamin kedilerin bağışıklığı güçlendirir, hastalıklara karşı korur ve kullanan herkes tüylerinin güzelleştiğini söylüyor, benim kedilerimde de aynısı oldu.

Kuzucansu44

Her kedi kullanabilir. Fakat yavru kediler için ayrı olanı var.

Kuzucansu44

Kullandığınız mama kaliteli bir mama ise Nd gibi mesela o zaman vitamine gerek yok, zaten kaliteli mamaların içinde yeteri kadar vitamin bulunuyor.

Fatmaduven

Ben gimcat ‘ i kullanmaya başladım 1 haftada tüylerinde parlama oldu . Öneririm !

Günlük 4 veya 5 cm verebilirsiniz

anjelik123

Ben multivitamin kullanıyorum günlük 3cm olarak veriyorum fazla verince kusuyolar çünkü

AlminaOzc

Teşekkür ederim maalesef durumumdan dolayı ucuz bir mama almak zorunda kalmıştım iyi gelmedi, vitamin ile desteklemek istemiştim

AlminaOzc

Peki hangisini kullanıyorsunuz gimcat markasından seçenekleri var sanırım hangisini önerirsiniz?

Kuzucansu44

Ben Taurine Pasta Extra ile multivitamin kullanıyorum,deneyebilirsiniz. Kediniz yavru ise yavru multivitaminini alabilirsiniz

Fatmaduven

Ben klasik olanını kullandım . Bakalım beğenecek mi diye ilk 20 gramlığını ala bilirsiniz . Benimkisinin 20 gramlık bitti şimdi büyüğünü aldım .

AlminaOzc

Gimcat Taurine Pasta Extra siparişi verdimgsiz günde kaç kez veya kaç günde bir veriyorsunuz