Kedi Oyuncağı

Zeynepulku

Her kedi ayni mi bilmiyorum ama bir oyuncağı bir kere oynayıp bırakıyor benim kedim..sürekli de oyuncak almak olmuyor. Evde kendimde yapıyorum, onlarla da oynayıp bırakıyor. siz kediniz için oyuncak yapıyor musunuz ornek verebilir misiniz nasıl oyuncaklar yapiyorsunuz?

6 CEVAP

Faytekin

Benim kedilerin en sevdiği ve tek sevdiği şey kağıdı top gibi yapıp vermem :) hışırtısını duydular mi koşarak geliyorlar oynamak için ,topla bu kadar oynamiyorlar,yere atıyorum kendi kendilerine iki saat onla oynuyorlar :)

Minikmuezza

Lazerle oynatabilirsiniz sinek sanip deliriyor :)

Zeynepulku

Oynuyor zama belli bir süreden sonra ondan da sıkılıyor :s

Zeynepulku

Favori oyuncağı babamın sigaralarının babamdan sigara calip onunla oynuyor kutularını kaçırıyor bir garip :dd

sekerfare21

Oyuncaklarin hepsine erisimi olmasin, saklayin. Birinden sikildi mi digerini verin. En cok duydugum tavsiye bu, ne kadar ise yariyor bilmiyorum. Benim kedim de sadece topla oynuyor ve tek basina oynamiyor her gun birlikte top pesinde kosturuyoruz. :D

Kevserhaksever

Alimünyum folyo ile küçük top deliriyor resmen. Atıyorum bana geri getiriyor bu şekilde o yorulana kadar oynuyoruz.