Kedim Sürekli Kuyruğunun Etrafinda Dönüyor

Ozlemsblog

1 gündür uyuma disinda ara vermeden sürekli kuyrugunun pesinden kosuyor, yaliyor, kopartiyor, kuyruk ucunda tüy kalmadi neredeyse. Asla anlam veremiyorum. Normalde kediler oyun icin yaparlar ama bununki oyun olmaktan cikti, kuyrugu ile savas halinde. Sevdigi oyunlari oynatmaya calisiyorum oynamiyor. Lavaboya cikip suyla oynamayi severdi, banyo kapisini acik birakiyorum gitsin oynasin diye gitmiyor. Internette baktim birsey de bulamadim. Ne olabilir bunun derdi??

3 CEVAP

sekerfare21

Aşıları tam mı? Bit, pire tarzı bir şeyle ilgisi olabilir. Tüylerini tarıyor musunuz, onunla da ilgili olabilir?

sekerfare21

Biraz daha araştırdım da, davranış açısından sıkıldığı için olabilir. Medikal açıdan da mantar, alerji veya kurt da neden olabiliyormuş.

Ozlemsblog

Aşıları tam. Buyuk ihtimalle takinti hastaligi cikti. Veterinere goturucem