Bahçede Bakılabilecek Köpek Cinsleri Hangileri Hangileridir?

küçük orta boy arası köpek cinslerine bahçede bakabilir miyim?

13 CEVAP

Siyammm

Bence vakit ayrıldığı sürece bahçde bakılabilir. Gayet normal.
Bahçede labrador bakmanızı tavsiye ederim . Orta boy olarak İngiliz veya Amerikan cocker bakabilirsiniz.
Ben evde bahçede labrador tavsiye ederim gerek karakteri gerek kïsa tüylü olması ve en zeki 6 . Köpek olduğumdan eğitimi kolay

Kuzucansu44

Çok küçük ırklar bahçede bakılmaz mesela maltese, poodle... Bahçede bakabilecekleriniz:Golden, Labrador, Dogo, Rottweiler...
Ama ben bahçede bakmaya karşıyım. Yani benimde 3 köpeğim var 1 küçük ırk diğerleri büyük ama hepsine evde bakıyorum, bahçeye de çıkıyorlar ama evdeler. Benim tavsiyem köpeğiniz bahçede bakmayın, evde bakın zaten onlar evlat gibi oluyor, evladınıza bahçede bakabilir misiniz? Birde böyle düşünün

anjelik123

Benimde kangal ve labradorum var koruma amaçlı bahçede bakıyorum salınık olarak dolaşıyorlar sadece mama yiyecekleri zaman bağlı bırakıyorum birbirlerinin mamasını yememesi için.
Alman kurdu labrador rottweiler cane corso gibi cinslere bakabilirsiniz bahçede

Köpek bahçede bakılmaz. Onuda evinize alın niye sokağa atasiniz ki yazik :/

sarmanbirkedi

Ve gayet sağlıklılar yani eğer trafik ve başka insanlar yoksa neden olmasın

Anonymus552223

Kulubeye baglayip önüne gunde 2 kere su mama koyma cinsinden bir 'bakma' degilse bakilir bence.

sarmanbirkedi

Benim komsum genis bahcesi var bayağı geniş iki kopegine bakıyor orda biri küçük ırk biri kangal

sarmanbirkedi

Aynen kesinlikle katılıyorum. Işte komşunun köpekleri de oyle degil serbest birakilmis ve hep sevilirler çevre tarafından. Mesela ben kedimi dışarı cikardigimda kangal kocaman köpeğin yanından geçer ve hiç birbirlerine bile bakmazlar. Alışmışlar birbirlerine. Bir kere de kedim küçük ırk olana pati atmisti sonra tabi o da kaçtı

Oreo11

Çok küçük ırklara bahçe de bakılmaz. Orta ve büyük ırklara bakılabilir çünkü mini ırklar çok hızlı üşütüyor, orada rahat edemez...

Alaracatlover

Orta ve büyük ırklara baskabilirsiniz.

Zeynepulku

Kangal

LadyAndCat

Bahçede ne kedi ne de köpek bakılıyor. “Ben bakıyorum” diyenlerin sonu iyi olmuyor. Adı üstünde Evcil. Ev-cil ! Evde bakılıyorlar...

ryuk

Border Collie'lerde çok sevimli oluyor.Bizim komşu bahçede cocker spanel besliyor.Ama genel olarak evde.Bence düzgün bakılırsa bahçede bakılır