Yeni Bulduğum Köpek Sürekli Uyuyor

Kayip

Ben bahceli evde yasıyorum bahceye kücük bir köpek girmiş bende besleyecehim karnı şişmiş sürekli uyuyor yavru köpekler çok uyurmu

9 CEVAP

Kayip

İshali filan yok sadece uyuyor aç da deil verdim yemedi karnı doymuş gibi şişmiş

Anonymus552223

Himm yemediyse sorun var. Ac olmadigi icin degildir. Karin sismedmsi de yemekten degil parazittendir. Soguk alginliginda hicbisey yemiyorlar genelde

Alaracatlover

Parazit ise o kuçuçuk hiç bir şey yiyemezki yakınınızda vet var mı ya da iç parazit hapı alabilir misinix?

Kayip

Veterinere götüremem köyde yasıyorum hap adı nedir alabilirim

Kuzucansu44

BioPetActive bu markanınkini alabilirsiniz

Anonymus552223

Eger bir kac gundur ac falan dolasıyorsa normal. İstahi falan iyiyse 1 2 gune toparlamasi lazim ama daha uzun surerse bir hastaligin habercisi olabilir. Sonucta yavru hayvan oyuncu olmasi lazim

ryuk

Hanhş mamayı verdimiz

Damlatetik

Yavru köpeklerin cok uyuması tabiki çok normal, bebisler uyusunlar da büyüsünler.

LadyAndCat

Köpek için olan iç parazit hapı mutlaka almanızı öneririm önemli. Yavru kedi/köpeklerde parazit oldukça önemli öldürebilir bile.
24 saat içinde mutlaka yemek yemeli. Yemek yiyip su içiyorsa sorun yoktur. Çok uyuması da normal kediler de köpekler de çok uyur ama neşesi yerindeyse canı istediğinde de koşup oynuyorsa normaldir. Bir de imkanınız varsa yavru köpek aşılarını yaptırın yoksa ölümcül olan Parvo’ya yakalanıp ölebilir. Minik dostunuzla nice sağlıklı yıllara...