Köpeğimin Tüyleri:/

oykucnar

son birkaç gündür tüylerinde beyaz beyaz kepek gibi şeyler fark ettim. köpeğim yorkshire terrier. derisine baktığımda az da olsa derisinde de var. sebebi ne olabilir? geçmesi için ne yapmalıyım?

11 CEVAP

sarmanbirkedi

Mamadan olabilir hangi marka kullaniyorsunuz

ryuk

Mamayı değiştirmeyi deneyin bence

anjelik123

bazı mamalar kepeğe neden oluyor ben kedimden biliyorum

sarmanbirkedi

Nd kuzulu falan deneyin kuzu iyi geliyor

oykucnar

toza ve parfüm kokularına alerjisi var. çok fazla öksürüp hapşırıyor. veterinere bu gösterdiğiniz mamalarla değiştirmeyi önereceğim. teşekkürler????????

Sokaksevgisi

Mamadan veya şampuandan olabilir:((

oykucnar

hills food sensitivies z/d

oykucnar

mamayı değiştiremiyorum hipoalerjenik bir mama. köpeğimin alerjisi olduğu için bunu yemek zorunda. başka bi yolu yok mudur bunun

ryuk

Ne alaerjisi var.Tek hypoallergenic mama hill's değil başka mamalarda var

Damlatetik

Ne sıklıkla yıkıyorsunuz? Ve tabiki hangi şampuan ?