Bir Köpek Daha Zor Mu Olur?

Kuzucansu44

Şu anda 3 köpeğim 3 tane de kedim var. Bir arkadaşımın köpeği doğurdu ve bir yavrusunu bana vermek istiyor. 4 köpek zor olurmu acaba, şuan kestiremiyorum. Yani 3,4 köpek besleyenler varsa biliyorlardır diye soruyorum

5 CEVAP

sarmanbirkedi

3 olursa 4 de olur ama hiç o kadar kopegim olmadı onu da söyliyeyim. Bir de kedilerle kopekler anlaşiyorlar mi ?

Kuzucansu44

Evet hepsi çok iyi anlaşıyor, küçüklüklerinden beri beraber büyüdükleri için. Sadece Mia ve Alex yavru oldukları için biraz atışıyorlardı şimdi o sorunda çözüldü hepsi beraber oynuyorlar, yatıyorlar,eğleniyorlar. Ama hala kararsızım 4. Köpeği almakta

Siyammm

Arkadaşınız kısırlaştırma atmış keşke, maddi imkanınız yeticekse alın. Şuan bile hepsine gereken sevgiyi gösterecek vaktiniz yoksa almayım

Kuzucansu44

Maddi olarak yeter, sevgi olarak zaten bol bol vaktim var ve 4. Köpeği alırsam da bunlar değişmeyecek. Fakat arkadaşımın köpeği alman kurdu. Yanii bir ev köpeği değil. Acaba alışabilir mi?

Kevserhaksever

Alman kurtları ev ortamına adepte olabilecek bir ırk. Çok zeki akıllı köpekler. Bence bir sorun olmayacaktır.