Mama Fotolu

mercanslmz

Bunlar iyimi yoksa değilmi

16 CEVAP

Katya06

Bunların 15 kilo değil 1.5 kilo olduğunu biliyorsunuz değil mi?

dilanuzun

Bunlar içeriği çok kötü olan mamalar. Kediniz tadını çok sevse de uzun vadede çok ciddi sağlık sorunları olur. Uzak durun.

Uzun süreli yaş mamayla kullanım dişlerinde sorun yaratabilir haftada 2 3 kez hindistan c. yağıyla fırçalarsanız sıkıntı olmaz

mercanslmz

Diş fırçaliyoruz

Fatmaduven

Pro line kullanıla bilir . Ama besin içeriği düşük mamalar .

mercanslmz

Evde yaptığım yaş mama ile takviye yapıcam

mercanslmz

Bilmiyorum

mercanslmz

Bilmiyorum

mercanslmz

Bilmiyorum

mercanslmz

Peki bana uygun fiyatlı mama onerirmisiniz

sarmanbirkedi

Kesinlikle bonacibo ve micho öneririm. *********.com dan alabilirsiniz. Kendi kedim için kullandım gayet sağlıklı tüyleri parlak,taurin ve vitamin eklemeleri yeterli ve o fiyata alınacak en iyi mamam aynı s

mercanslmz

Bonacibo yemiyor benim ufaklık ama içeriğini çok beğeniyorum yaş mamayla karıştırıp versem nasıl olur sizce

sarmanbirkedi

Olur cigerliyi deneyin benim kedim seviyor kuru olarak da kuzuluyu deneyin hayir diyen kedi görmedim

LadyAndCat

Katya’nın dediği gibi bu mamalar 15 kg değil 1,5 kg. Uygun fiyatlı demek farklı ucuz ve kalitesiz demek farklı.
********’da
•15 kg Champion Somonlu Pirinçli
115 TL.
•15 kg Proline Etli Pirinçli 150 TL.
•15 kg Micho Tavuklu Pirinçli 140 TL.
•15 kg Cat Chow 250 TL.
•10 kg Friskies 160 TL.
•14 kg Whiskas 260 TL.
Başka mamalar da var 15 kg’lık ama önermem çünkü ne kadar ucuz o kadar berbat olacak diğer mamalar.

mercanslmz

Bonacibo almaya karar verdim bidaha deneyeyim bakalım 1.5 kg alayım bide yaş mama yapıyorum evde sizde bana tavsiye verirmisinizz??