Mama Ve Vitamin Takviyesi

dilanuzun

Arkadaşlar benim ND gibi mamaları sürekli alabilecek bir maddi durumum ne yazık ki yok. BonaCibo gibi fazla kaliteli olmayan bir mama alsam, ama aynı zamanda Gimcat'in multivitaminini versem sizce durum dengelenir mi? Sizce böyle yapmalı mıyım?

1 CEVAP

Kuzucansu44

Dengelenir mi bilemem ama bende öyle yapıyorum. Çünkü kedim Nd, Rc, Proplan gibi mamaların hiçbirini yemiyor. Denemek için Bonacibo aldım ve çok sevdi. Diğer mamaları katiyen yemiyor. Bu yüzden Bonacibo kullanıyorum ve ek olarak vitamin veriyorum. Veterinerim bir sıkıntı olmayacağını söyledi