Multivitamin Önerisi Lütfen

Kerevit

Arkadaşlar nd tavuklu narlı kısırlaştırılmış kedi maması kullanıyorum. Somonluya geçmek istiyorum. Tüy dökümü biraz fazla gibi geliyor. Multivitamin önerisinde bulunur musunuz yoksa somonluya geçince azalır mı. Tavuk olmasıyla bağlantılı mı fikrim yok. Düşüncelerinizi paylaşır mısınız.

7 CEVAP

Evet tavuklu mamalar tüy dökümü yapabilir somonluya geçince azalabilir yinede multivitamin kullancaksanız gimcat in öneririm

Kerevit

Gimcat biraz yüksek fiyatlı alternatif arıyorum açıkcası

zoovital alabilirmisiniz? 55 tlye bulunuyor

Alaracatlover

Zurrich marka öneririm

Kerevit

Teşekkürler hepsini değerlendiricem

tavuklu kesinlikle oluk oluk döküyor. bizde de aynı sorun vardı somonluya geçtim %90 azaldı şak diye. tüy dökümü olanlarda tavuk içerikli vermemek lazımmış doktorumuz öyle dedi. balık içerikli olmalıymış özellikle de somonlu

Alaracatlover

Zurich multivitamin öneririm sulandırıp verirseniz şıpır şıpır içiyor:)