Lütfen Bi Yardımcı Olun

poughkeepsie

Kedim sürekli peşimde, her zaman böyle ama son bikaç gündür beni görmediği her an (tuvaletteyken, duştayken, uyurken) gırtlağı parçalanırcasına miyavlıyor. Kızgınlıkta değil, herhangi bir sağlık sorunu belirtisi yok (dışkısı normal yemesi içmesi normal uyku düzeni normal). Çok fazla ilgilenemesem de gün içinde sık sık seviyorum ara sıra da 10 dklık oyunlar oynuyoruz. Neden böyle yapıyor olabilir? Kızgınlıkta değil ama acaba girecek ondan mı böyle? Gerçekten öyle bi miyavlıyo ki boğazı parçalanıyor sanki ya

2 CEVAP

Merve203

Evet kızgınlığa girmeden bir sure once aşırı bağlılık yasıyorlar. Benim kedim de ayni şekilde. Kızgınlık donemine gireceğini o sekilde anliyorum. Surekli pesimde dolaniyor. Goremedigi an miyavlamaya başlıyor. :)

Katya06

Aynen benim kedimde böyle. Beni görmediği an bas bas bağırıyor.:(