Kilo Sorunu

ebrarhava

Anket

Zayıf
(0 oy)
İdeal
(6 oy)
Toplam (6 oy)

Merhaba herkese 2 yaşına gircek olan erkek tekir kedim ile alakalı bir sorum var kilosu hakkında, kedim en son 6kg çıktı veterinerde ama bize 4 ayak üstündeyken çok zayıf duruyor boyumu uzun bilmiyorum fakat dediğim gibi çok zayıf duruyor ve üzülüyorum böyle gördükçe, 4 ayak üstündeyken karnı hafif içeriye doğru gibi, normal severken omurga ve kaburga kemikleri belli olmuyor ama biraz bastırınca belli oluyor, kedim bana karnını açtığında severken sadece kaburgasındaki son kemikleri belli oluyor severken oda sanırım karnı hafif içeriye doğru olduğundan diye düşünüyorum, bel oyuntusu belirgin bir şekilde var aynı kum saati gibi. (Attığım resimde yandan bakıldığında karnı 3 numaradaki gibi gözüküyor, üstten bakıldığında 5 deki gibi)

17 CEVAP

TATA4242

Sıradan birşey yaptım,siz çok daha güzellerini yaparsınız.Ben teşekkür ederim.Yeterki kedilerimiz sağlıklı olsun.

ebrarhava

Çok teşekkürler