Kedimin Memesinde Şişlik Var Neden Olur

ezgio_

kedim dogum yapali 25 gün falan oluyor bugün ilk defa memesinin birisinde şişlik farkettim ama topak sekline degil acaba süt birikmesi mi yoksa farkli bir sebebi var midir ? veterinerine yarin sorabilicem ben yinede basina gelen varsa bilgi almak isterim

4 CEVAP

anjelik123

Eğer ön tarafta ise yavrulae oraları pek emmiyor genelde arkada açıkta olanları daha çok emiyor süt birikmesi olabilir elinizle bir yoklayın sertlik varmı yokmu ve kediniz rahatsız oluyormu gözetleyin

ezgio_

ortadaki memelerin birisinde zaten en ustte olanlari hic kullanmiyor yavrular hareketleri gayet sakin normal iştahı gayet iyi yavrularını emzirdi ve uyudu simdi teşekkür ederim bilginiz icin

ezgio_

cok sert degil elledigim zaman sorun yapmiyor elletiyor yani

anjelik123

Ön memesinde ise süt birikmesidir arkada ise bilemiyorum