Maltese Yavru Bakım

Damlatetik

Arkadaşlar merhaba, Maltese veya maltese gibi uzun tüylü köpeklerin tüy bakımı için neler kullanıyorsunuz? Önerebileceğiniz ürünler var mi?

4 CEVAP

Kuzucansu44

Benimde aynı cins köpeğim var. Ben ayda bir kere yıkıyorum. Şampuan, krem, pudra, tüy bakım spreyi, kolay tarama spreyi, tüy bakım kremi kullanıyorum. Tüyleri yumuşacık ve sağlıklı

Kuzucansu44

Neredeyse hepsi Trixie marka. Trixie Uzun Tüylü Köpek Kolay Tarama Spreyi
Trixie Köpek Tüyü Bakım Kremi
Trixie Beyaz Tüylü Köpek Şampuanı
Trixie Doğal Yağ Kremi
Bio GeranioMint Deri-Tüy Bakımı
Bio Pet Active Köpek Deri ve Tüy Bakım Damlası
Beaphar Köpekler İçin Besleyici ve Onarıcı Tüy Koruyucu Balsamı

Kıtıklar için
Trixie Kıtık Açıcı Köpek Tüy Bakım Spreyini ve Şampuanını kullanabilirsiniz.

Damlatetik

Ben 15 gun de bir yıkıyorum bazen haftada 1 değişiyor hergun tarıyorum zaten ama kıtık oluyor, kullandığınız ürünlerin isimlerini yazabilir misiniz ????

Damlatetik

Çok teşekkürler ????????????