Yaramazlık

Tarc33

Yetişkin kedim var geceleri çok yaramaz oldu sizce ne yapmalıyım taşıma kabına koydum 3 dakka sonra dayanamadım çıkardım az önce

7 CEVAP

Kuzucansu44

Kediler gündüz uyur, geceleri ise çok zinde olurlar, oyun isterler. Anormal bir durum değil yani lütfen kafesine kapatmayın bırakın gezsin bir süre sonra yorulup uyur

siyahbeyaz91

kediler gündüz uyurlar gece ise coşarlar aynısı benimkinede oluyor ama onu kutuya koyman pek doğru bir şey olmaz çünkü uyuyup enerjisini aldı azıcık yaramazlik yapsin ki eneejisini atsın yine uykusu gelsin ????merak etme kötü birşey değil fakat seslerden rahatsız oluyorsanız mecbur kaldığınızda salona koyun krada takılır o???????? selam söyle miniş e????????

Ceydayyavuzz

Bizimkide oyleydi artik uyku duzenine alisti :D sabah biraz erken kalkip gurultulu sekilde top oynamaya calisiyor onuda ştt pştt yapınca biraz daha sakinliyo. Sizde kizdiginizi belli etmeye calisin ya da siz uyumadan once onunla oyun oynayin ki yorulup oda uyusun. Biz kucucuk evde yakalambac oynuyoruz :D

sarmanbirkedi

Kafese koymanız hiçbir işe yaramayacak aksine enerjisini atmasını engellediği için kendiniz daha aktif olacaktır. Lütfen bir daha yapmayın,Yazık

poughkeepsie

Bunu önlemek için siz uyumadan önceki 1 saat onun uyumasına da izin vermeyin. Bu da onunla ilgilenmek, bolca oynamak anlamına geliyor. Hareket edip enerjisini atınca uykusu gelecek ve gece uyuyacaktır. Ama kedi bu, içgüdüsel olarak gece avlanma moduna geçiyor ve yapmaya başlıyor :) Odanızın kapısı açık olsun, oyuncakları başka odada olsun hep. Uyuduğunuz odada oyuncak bırakmayın veya orada oyun oynatmayın. O zaman enerjisini atmak için diğer odaya gider uykunuzu bölmez.

Tarc33

Peki çok teşekkür ederim

poughkeepsie

Bunu önlemek için siz uyumadan önceki 1 saat onun uyumasına da izin vermeyin. Bu da onunla ilgilenmek, bolca oynamak anlamına geliyor. Hareket edip enerjisini atınca uykusu gelecek ve gece uyuyacaktır. Ama kedi bu, içgüdüsel olarak gece avlanma moduna geçiyor ve yapmaya başlıyor :) Odanızın kapısı açık olsun, oyuncakları başka odada olsun hep. Uyuduğunuz odada oyuncak bırakmayın veya orada oyun oynatmayın. O zaman enerjisini atmak için diğer odaya gider uykunuzu bölmez.