Acana Kuru Mama

Yuusuft

Merhabalar tekir cinsi kedime acana kuru mama almayı düşünüyorum bu ürünü kullanan varmıdır kedileriniz severek yiyor mu kedimin cinsi tekir hep pro plan kullandık tüy dökülmeleri felan arttı mama hakkında ne düşünüyorsunuz

8 CEVAP

onurtemiz

Proplan insanların patates kızartması gibidir.

ND ise brokoli :D

Proplan çokça tatlandırıcı bulunduruyor içinde ondan. Ve ND ise doyurucu bir mama. İçindekileri hakikaten kaliteli.
İsterseniz son olarak da Acana ya geçin. Az yemesi demek aç kaldığı demek değildir. Sağlıklı olsun. Sağlığını da kaliteli mama ile sağlayabilirsiniz
Bu arada mama geçişlerinde pat diye geçmeyin kademeli şekilde ayarlayın 1 haftaya yayın. Biraz bu mamadan biraz öteki mamadan.

Faytekin

Acana en kaliteli bir kaç mamadan biridir,sevme konusunda bişey diyemem her kedi farklı,seçici bir kedi değilse yer büyük ihtimalle, ben kullandım üç çeşidini,en sevdikleri Pasifica oldu.

sarmanbirkedi

Acana proplandan bin kat daha iyi. Proplan fiyatını asla haketmiyor ve içinde gerçek et bile yok. Acanaya gelince içinde yüksek miktarda et ve protein bazen ev kedilerine ağır gelebilir bu yüzden deneyip sonucu görebilirsiniz. Eğer kedinize iyi gelmezse nd denemnizi öneririm. Bu arada haftada en az iki defa yaş mamayı da ihmal etmeyin lütfen kedinizin böbrek sağlığı için

Yuusuft

Nd denedim fakat sadece aç olduğu için yedi zorla yiyordu çünkü pro planı seviyor fakat şuan tüy dökümü felan arttı belki mevsimseldir bilmiyorum kedim daha 8 9 aylık her mevsimde ne tavırlar sergiliyor bilmiyorum

Yuusuft

Teşekkürler mama geçişlerini neredeyse 15 güne çıkarıyorum ama yemediği zaman beğenmediğini düşünüyorum ve aç kalmış gibi hissediyorum son olarak acana balıklısını deneyeceğim umarım beğenir ve yer

Alaracatlover

Herkesin kendi fikrifir fakat Acana içinde kansorojen madde içerdiği için ben öneriyorum. Bunun için petfooled sanırsamPet food trick de olabilir izleyebilirsiniz. :))

onurtemiz

Alara o konu eskidi artık :-) Dava köpek maması için açıldı ve ispatlanamadı net durum yok. O bulunan içerik bazı köpeklerde yan etki yapıyor bazılarında yapmıyor Acana ile beslenip çok sağlıklı köpekler olduğu gösterildi. Ona bakarsak bütün kuru mamalar zararlı ve doğal değil en iyi beslenme yöntemi çiğ beslenmedir.

Alaracatlover

Onur özellikle bu yüzden herkesin kendi fikridir yazdım:). Haklısın imkanı olan çiğ beslenmeye geçsin zaten :))