Kepek Mi??

Alaracatlover

Kedimin üstünden aldım kepek mi? Eğer öyle ise neyden olur?

9 CEVAP

sarmanbirkedi

Kepek mi değil mi fotodan anlayamadım ama yapısından anlayabilirsiniz. Genellikle mamadan olmakla beraber birçok şey kepege neden olabilir

sarmanbirkedi

Herhangi bir yara kabuğu da olabilir

Alaracatlover

Kepekten bir tık sert

Alaracatlover

Vücudunda göremedim.

Kubra001

Sirke olabilir (bit:(

Alaracatlover

İç-dış parazşti var ve evden çıkmıyor sadece cam açıkken çamın önünde dışarıyı izliyor. Ama yinede olabilir mi?

Catlovely

Olabilir isterseniz 15. Katta oturun yine de görülebilir. Biz dışardan gelince üzerimizde taşıyabiliyoruz maalesef:(

Sudeckmkc

Sirke bu kadar büyük ve yuvarlak olmaz genelde susam tanesi kadar hatta çok daha küçük olur. Bu dönemlerde kepek vs sorunu sık yaşanıyor özellikle koyu renkli kedilerde. Balık yağı takviyesi verebilirsiniz kedinize bol bol da tarayın

bademthecatt

Egzama döküntüsü gibi geldi kepekte olabilir kedinin tüm vücudunu kontrol edin bence