Çapakların Nedeni Ne Acaba

Ebrarh

Van kedisi Ankara kedisi İran keidlerinde çapaklar oluştuğunu okudum 2-3 gündür böyle, yatmadan makyaj pamuğuyla saf suyla siliyorum ama geçmedi :( çay suyuyla silinrbşlecğini okudum kedisnin başına böyle bişey gelen varmı varsa bilgilendirebişir mi

3 CEVAP

sarmanbirkedi

Her kedide olur ama yazdiginiz cinslerde daha çok olmasinin nedeni yüzlerinin daha basık olması yüzünden

BalliBadem

Göz akıntısı olmadıkça çapak normal Badem de bizimle gece uyuduğu için sabah gözü çapaklı oluyor alıyorum arada öylesine gül suyula siliyorum ama hiç akıntı olmuyor yani çapağı almanız yeter gördükçe

vildan27

görüntülere göre pek bir sıkıntı görünmüyor,saf su veya kaynamış su ile silebilirsiniz.