Köpeklerim İçin Nd Mi Rc Mi?

Kuzucansu44

Köpeklerim şuan Nd marka mama yiyiyor. Royal Canin markasına veterinerler iyi diyor fakat sanırım Nd daha iyi. Ama ben Rc nin benim köpeklerimin cinsine özel olanını gördüm sizce hangisini kullanmalıyım?

4 CEVAP

ryuk

Tabikide nd.Rc almak şaka gibi olur.Sırf veterineriniz öneriyor ve köpeğinizin cinsine özel mama diye o patayı vermeyin yazıktır günahtır

Kuzucansu44

Yok veterinerim önermiyor ama veterinerlerin geneli ikiside olur diyor. Benim veterinerim de öyle dedi.

sarmanbirkedi

Tabiku de nd. Rc çöp

BalliBadem

Irka özel mama satış stratejisi