Mystic Köpek Maması

EvremErdem

Merhaba.14 nisanda 1 yaşına girecek bir golden kızımız var.çok mama seçici kendisi.işk etapta her mamayı iştahla yiyor ama 2.günden sonra yemiyor.advance somonlu,nd tahıllı-tahılsız dahil.severek yemiş olduğu proplan vardı ancak mamada kurtlanma sorunu yaşadık.bonaciboyu 1 hafta severek yedi sonra yine yemedi.tüy dökümü oldu.yetişkinliğe geçiş dendi,mevsim geçişi dendi vs vs.şimdi mystic marka bir mama dikkatimi çekti.küçük paket yok 15 kilo boşa gitsin istemem.kullanan arkadaşlar var mı memnunlar mı öğrenmek isterim?

6 CEVAP

Ben kendi oğlumu 1 yaşındayken sahiplenmiştim, öncesinde hep ev yemeği vermişler, kuru mama olarak britcare ve proplan alıyordum ama beğenmiyor yemiyordu, mamalar günlerce tabağında sürünüyordu. Malum gündem ile birlikte maddi durumum biraz zorlanınca daha ekonomik mama arayışına girip bu markayı aldım. Şimdilik 1 haftadır kullanıyorum, aşırı severek tüketiyor. İlerleyen günlerde yine yazarım.

Biz kullandık ve 1 aya yakın ishal oldu. İçeriğinde yalan söylüyor olabilirler. Happy Tail kullanmanızı tavsiye ederim. Mama beğenmeme sorununun en iyi çözümü o marka oluyor.

Anonymus552223

Kedi versiyonunu kullaniyorum 2 3 aydır. Ishal yapmadi kakayı yumusatti ve agir kokuttu. Severek yiyorlar, tuylerde bir problem yok. Umarim icerik konusunda yalan soylemiyorlardir cunku bayagi memnunum

Alaracatlover

Eğer zor yiyorsa bravery öneririm :)

EvremErdem

Arkadaşlar ben yazdım ama cevap gelmeyince somonlu 15 kg yetişkin mama aldım.bunuda burun kıvırarak yiyor ve dışkı çok cıvık(ishal değil ama) birde kuzulu almayı düşünüyorum.advance somonluyuda yemiyordu acaba somonu mu sevmedi.aşırı tüy döküyor şu anda bende somonlu yesin istiyorum

Mystich kuzı etli benim terrier ler severek yediler fakat dışkılama sert ve top top yapıyorlar bu mutamin norveç somon yağlı mamayı denedim dışkılama normale döndü fiyatları tüksek malesef tekrar somonlu mystich söyledim belki somonlu da taş gibi yapmazlar patatesden kaynaklımı acaba bilemedim