Kedimin Gözü

Gulsahka

arkadaşlar kızımın gözü akıyor baya akmış nasıl temizlemem lazım resmini atıyorum.

11 CEVAP

Kuzucansu44

Ya da her gün demlenmiş ılık çayla temizleyebilirsiniz

Kuzucansu44

Enfeksiyon olmuş olabilir. Eğer enfeksiyon varsa solüsyon kullanmalısınız. Ya da bir veterinere danışın

Gulsahka

sarı renk yok daha çok koyu renk

Kuzucansu44

Doğal gül suyuyla silince ciddi miktarda azalıyor. Veya solüsyon alıp onunla da temizleyebilirsiniz

Gulsahka

Aslında ılık su ile sildim şimdi ama gözünü sanki açamıyor çok az bir sorun mu vardır acaba

Gulsahka

teşekkür ederim şimdi veterinerime sordum zaten haftaya kontrolü vardı umarım geçer :(

Çapakları sarı renge yakın oluşuyorsa enfeksiyon olmuş olabilir ılık çay demiylede silebilirsin pamukla

Kuzucansu44

Sizin kediniz tekir sanırım. Genellikle bu basık yüzlü kedilerde görülür. 2 tane chincilla kedim var onlarında gözü akıyor ama gözünü açamayacak kadar değil. Neyse umarım iyileşir, geçmiş olsun

Gulsahka

tekir british kırması benim kedim ama umarım kötü bir şey yoktur halsizliği falan da yok sadece gözü sulandığı için açamıyor sanki

vildan27

bizim oğlanlardan birinde sık sık oluyordu aynı durum,antibiotikli göz damlası damlatıyorduk geçiyordu

Gulsahka

eczanelerde olur mu? bilmeden de bir şey yapmak istemiyorum