Catit Mini Su Pınarı

Sselin1

Merhaba arkadaşlar Bu su pinarini ***********dan 155 liraya aldim açalı 3-4 gün oldu. Kedilerim bi kere bile içmedi. Su pinari 3-4 gündür çalişir durumda ve icmelerini bekliyorum ama sanirim içmeyecekler :) Eger almak isteyen olursa 100 liraya satmayi düşünyorum Hatay'da yaşıyorum. Almak isteyen varsa özelden yazabilir.

18 CEVAP

Raubeyaz

Bende böyle şeyler almayı düşünüyordum fakat canavar kedilerime 4 su kabına su koysam da beğenmiyorlar. Kovaya koyduğum sudan içiyorlar, bazen benim içtiğim bardakdan içiyorlar, hatta çeşmenin altına bile giriyorlar. Normal şeyler kedilere ters. Her şeyleri farklı olmalı.

sarmanbirkedi

Tek su kaynağı olarak bunu bırakın diyecem de o zaman yazık olur icmezlerse

ZehraBulutt

Drinkwell çok pahalı ya :)