Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması

Catit Mini Su Pınarı

Sselin1
Sselin1

117356 Puan

Merhaba arkadaşlar Bu su pinarini ***********dan 155 liraya aldim açalı 3-4 gün oldu. Kedilerim bi kere bile içmedi. Su pinari 3-4 gündür çalişir durumda ve icmelerini bekliyorum ama sanirim içmeyecekler :) Eger almak isteyen olursa 100 liraya satmayi düşünyorum Hatay'da yaşıyorum. Almak isteyen varsa özelden yazabilir.18 CEVAP

Kuzucansu44
Kuzucansu44

14310

Hemen pes etmeyin. Bende bunun büyük boyu var. Kurduktan yaklaşık 1,5 hafta sonra içmeye başladılar ve şuan sadece buradan içiyorlar. İlk kez böyle bir şey gördükleri için garipsiyorlar sonradan alışıyorlar. 2 kedim de çok seviyor şuan bu ürünü, biraz daha bekleyin derim[:


ZehraBulutt
ZehraBulutt

123743

Evet su pınarı almadan benim de aklımda vardı zaten kendim yapmak, sonra vazgeçmiştim. Motor açıkta olunca benim kedim onu ordan çıkarır yere düşürür gibi geliyor bana, motor suyun dışında çalışınca da tehlikeli olur yanar falan diye düşündüm. Elimde askı şelale filtre var zaten akvaryum almam gerek sadece. Bi deneyeyim bari olmadı balık alır koyarım akvaryuma, gerçi o balıklar çok yaşamaz bizim evde :)


hcerenk
hcerenk

10423

Benim kedilerimin de açıkta duran bir şeyi sağ bırakmaları mümkün değil maalesef.


Sselin1
Sselin1

117356

Catit de plastik bu arada. Zaten celik veya seramik olanlar cok pahali. Su pinarini 2-3 günde bir yıkamak gerekiyor. Ve filtresini de belli bir zaman sonra yenilemek gerekiyor. Bu arada catit mininin filtresi daha ucuzdu :) Su pinari alacak olanlar alacaginiz markanin filtresinin de fiyatlarina bakin bence.


onurtemiz
onurtemiz

116110

Eh ben daha gençken alıştırmıştım onu. 8 aylık mıydı neydi unuttum biraz direndi tabi yarım gün sürdü alışması sanırım motor sesini canlı sanıyordu düşük ses olmasına rağmen.


İlk olarak Trixie almıştım şu küçük olan mavi kapaklı ama onu sevemedim ben 2,5 gün dayanıyordu içindeki su.


Geçen yıl Drinwell Platinium aldım ona hemen alıştı daha doğal bir şekilde akıyordu gözümde daha bir doğru tercih olduğunu gönlümden hissetmiştim. Evet su pınarı ile kedim daha fazla su içiyor sus sesi ve motor sesini sürekli duymak susuz olmasa bile içmesini sağlıyor psikolojik olarak.


Acaba eğer kıyabilirsiniz tabir caizse, sadece bu pınarı etrafta tutup başka su kabı bulundurmadan mı denesiniz ? 1 gün için?


Olmadı İkinci el temiz bir Drinwell'de deneyebilirsiniz derim ben.


sarmanbirkedi
sarmanbirkedi

14913

Almicam ama ben de hatayliyim. Neresindensin


Kuzucansu44
Kuzucansu44

14310

Onurtemiz
Bende Drinwell Platinium dan almıştım fakat kedilerim yüzüne bile bakmadı 2 hafta önlerindeydi hiç içmediler. Ama Köpeklerim çok sevdi o ürünü şuan Köpeklerim kullanıyor, kedim catitin ürünü çok sevdi


onurtemiz
onurtemiz

116110

Köpeklere zaten ne verirseniz verin sıkıntı yok ama kediler tam bir baş belası :D memnuniyetsiz ve mükemelliyetçilerdir :D


Biz önce kibar küçük kullandık kap yani o Trixie'den ama ben hiç sevemedim çok kolay pisleniyordu ve 3 günde bir temizlemek artık gına getirmişti. Oradan alışkanlığımız var ki ilk geldiğinde bizimki 7-8 aylıktı sevmemişti uzak duruyordu. Ama gün içerisinde alışmıştı artık. Drinkwell e de geçince 1 saat sürmemişti alışması biraz büyük diye ve motoru en yüksek ayarda çalıştırdım bilerek sese alışsın diye o sesten sanırım yaklaşmamıştı o kısacık sürede. Şimdi bayıla bayıla içiyor tabi.


Sselin1
Sselin1

117356

Antakyada yaşıyorum :) ben aslında dişi kedim icin almiştım erkek kedim geniş agızli bardagindan bol bol su içiyor. Diş kedi sürekli banyoya gidiyordu belki bunu sever dedim. Korkmuyorlar ama hic yanasmiyorlar. 1 gün sularini kaldirdim erkek kedim içmek icin cok çabaladi kapagini kaldirmaya caliştı ama. Ustünden içemedi bir türlü. Ben de daha fazla kiyamadim suyunu verdim. Onurtemiz bence de drinkwell gibi hazneli bir su pinari olsaydi sanirm icerdi kedim. Kuzucansu calisir durumda suan zaten umarim icerler :)


ZehraBulutt
ZehraBulutt

123743

Bizde cadopet var, hemen alıştı benimkiler ama sesi yüksek bence. Bunun ses seviyesi nasıl acaba, rahatsızlık veriyor mu?


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Üye Ol Giriş Yap

  • 279 Görüntüleme
  • 18 Cevap
  • 3 Pati

SORUNUZ MU VAR?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor
HAYTAP & PETLEBI
BARINAKLARA BAĞIŞ
BUGÜNE KADAR 24653 KG MAMA BAĞIŞLANDI

BENZER SORULAR