Nd İle Birlikte Verebileceğim Tahıllı Mama Tavsiyesi Lütfen

Kyliesmom

Kedim 10 aylık scottish ve nerdeyse 6 aydır nd veriyorum. Ndnin yanında başka bir mama daha vermek istiyorum veterinerimiz ilerde sorun çıkarabilir dedi nd için ama hep ondan kullanıyordum ve diğerleri içime sinmiyor.. Ne almalıyım bilemiyorum ve diş etlerinde de sorun yaşıyoruz yardımcı olabilirseniz sevirinirim

10 CEVAP

ND yi nedense çok kedi iştahlı yemiyor ama mükemmel mama bence geçmeyin Şeyma hanım ben bende yavruyken ND kullanıyordum bir anda yememeye başladı proplan a geçtik şimdi tekrar ND ye geçirmeye çalışıyoruz

Alaracatlover

Proplan olabilir :)

cemremio

Veterineriniz N&D nin neden ilerde sorun yaratabileceğini söyledi ki merak ettim, çünkü bende N&D mama kullanıyorum, severek tüketiyor.

dtaylan03

Benim kedim de 7 aylık veterinerim hills'in balıklısını önerdi, o nedenle bir süredir ňd ve hills kullanıyorum

Seyma6390

Ben de Nd kullanıyorum kedimin tüyleri çok dökülüyor. Hadi onu geçtim pek iştahlı yemiyor başka bir mamaya geçmek istiyorum ama şu an içime sinen yok. Eskiden Proplan kullanıyorduk tekrar ona geçsem mi diye dedüşünmüyor değilim.

Seyma6390

Araştırıyorum içime sinen olursa geçeceğim.

sarmanbirkedi

Nd zaten gerçek etli kaliteli bir mama. Yanına bonacibo kullanabilirsiniz düşük tanilli formül zaten. Içeriği,taurin ve vitamin eklemeleri de gayet iyi.

sarmanbirkedi

Tahilli

bmcat

Ben de ND ile karıştırarak kullanacağım daha hafif bir mama arıyordum. Bozita olabilir belki Indoor ve Diet mamaları tahıllı ve tahılsız çeşitleri var besin değerleri de uygun gibi geldi.

Sselin1

Brit care ya da sanabelle kullanabilirsiniz.